Gentleman na prenájom

-Táto služba je určená pre všetky dámy ktorým sa jednoducho nechce zapodievať kadejakými narcismi, hulvátmi či násilníkmi…

Gent4rent-spoločník-gentleman8
Luxusný spoločník Hector 1
Gent4rent-spoločník-gentleman21
Gent4rent-spoločník-gentleman23
Stripter Hector 3
Gent4rent-spoločník-gentleman13
Stripter Hector 5
Gent4rent-spoločník-gentleman24
Gent4rent-spoločník-gentleman19

-Pre dámy ktoré si radi život užívajú po svojom, no majú radi príjemnú a inteligentnú spoločnosť.

-Pre dámy ktoré sa radi cítia v bezpečí a podporené chlapskou energiou.

Ahoj volám sa Michal Wolf, umeleckým menom Hector Gavalieri.

Na ceste za svojimi snami som si uvedomil čo je pre človeka v živote najdôležitejšie.

Je to pocit bezpečia, slobody a možnosti vyjadrovať svoju individualitu podla seba.

Do svojich 30 tich rokov som dá sa povedať že blúdil. Potom som sa však jedného dňa zobudil s myšlienkou, stať sa striptérom. Páčila sa mi predstava stať sa profesionál.

Pravdepodobne to bola moja duša ktorá cítila, že je to ideálne povolanie vďaka ktorému sa budem môcť stať chlapom. Chlapom ktorý pred problémami neuteká, ale dokáže ich efektívne riešiť.

Vďaka húževnatej povahe prekonávať prekážky som sa vyprofiloval. Vďaka patrí aj všetkým dámam, ktoré som som stretol a ktoré mi nastavili zrkadlo. Pomohli ste mi naučiť pracovať so svojim egom 😊

Pomohli ste mi spoznať svoje tiene a uvedomiť si všetko podstatné 🙏🏻

Čo môžete od služby očakávať? 

V prvom rade je to diskrétnosť. Aj keď ma mnohé poznáte ako extroverta ktorý si nemá problém v živom vysielaní zaplávať vo fontáne, viem byť aj veľmi empatický a prispôsobivý.

A teda ak, si budete mať chuť zaplávať vo fontáne dá sa, ale ak bude mať chuť nerušene a inkognito navštíviť napríklad historické centrum, nieje problém ani s týmto.

Čo sa týka vašich požiadaviek, som pripravený vyhovieť vám v každom smere.

Verím že vás poteším schopnosťami ako:

  • Tanečný partner. Túto schopnosť som sa naučil počas príprav na vystúpenia pre dámy. Dokážem tancovať párové tance ako sú Salsa a Bachata, ale v budúcnosti by som sa rád naučil tancovať Tango, Kizombu, Polku a Valčík 😊
  • Osobný strážca. Ochranársku schopnosť mám v sebe asi už od malička. Vždy mi prišlo prirodzené využívať svoju mužskú silu na ochranu kohokoľvek kto to práve potrebuje.
  • Šofér. Schopnosť bezpečne a sebavedome šoférovať, mi tiež tak nejak prirodzene prischla. Ak by bolo treba, viem vás  pre sebavedomie pri šoférovaní podporiť ako mentálne tak prakticky.
  • Poslucháč. Schopnosť načúvať s porozumením som v sebe objavil počas životnej cesty. Rád si vypočujem váš príbeh bez hodnotenia alebo bez zbytočných rád.
  • Spoločník. počas cesty som si taktiež na sebe všimol, že ak niekde som, ľudia sa so mnou cítia príjemne. Pravdepodobne je to preto že dokážem príjmať seba aj druhých, takých aký sú.
  • Pomocník. Jedním z mojich hobby je riešenie “problémov” do úvodzoviek som to slovo dal preto, lebo mi to slovo evokuje niečo zlé. A pritom problémy sú podľa môjho názoru vlastne príležitosti. Takže ak vám niekde zateká alebo čokoľvek potrebujete opraviť, nieje problém .
  • Hovorca. Ak je treba, nemám problém vykomunikovať napríklad booking letu, ubytovania, alebo večere, napríklad aj v Anglickom jazyku.
  • Chlapsky vzor pre deti. Táto schopnosť sa tiež objavila sama. Vždy keď niečo tvorím či už niečo vyrábam, opravujem, alebo tancujem či cvičím, deti to ku mne prirodzene priťahuje. Všimol som si to a začal s deťmi aj pracovať. Samozrejme s prihliadnutím na vek detí erotiku s touto prácou nespájam.

Sám som už otcom a verím že detskú dušu pred obscénnosťami treba chrániť.

Toľko v krátkosti o mne. Pre viac informácií ma však neváhajte kontaktovať. Teším sa na príjemné stretnutie 🙂

KONTAKT

info@stripterhector.sk

+421 944 100 340