Pánsky Striptíz na úrovni

⚜️ GENTLE STRIP SHOW ⚜️

 

AKO TO FUNGUJE? Dobrý striptér je taký, ktorému záleží na tom, aby sa divák počas vystúpenia cítil komfortne. Úcta a rešpekt ku všetkým zúčastneným je teda to, čo od profesionálnej show môžete očakávať.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Vďaka vyberaným spôsobom, ktoré som počas svojej 10 ročnej praxe nadobudol viem, čo si nemám a čo si môžem dovoliť.

Stripter Hector 3
stripter hector hrot_
Stripter Hector 5
Stripter_Hector_Gentleman_3
Stripter Hector_1
Stripter Hector vojak
Stripter Hector plavčík
IMG_1751
unnamedfr

Oslávenkyňu s citom vediem počas celého vystúpenia, takže sa nemusíte báť žiadneho trapasu. Či už je vaša kamarátka hanblivejšia alebo živel, profesionál si poradí  😉

Stačí si dohodnúť čas a miesto, kedy a kam mám prísť…

Spojka ste vy 🙏 Kamarátka, alebo kamarát, ktorý so mnou od začiatku komunikuje.

Spojka je dôležitá osoba aj na samotnej oslave, kedy so mnou spolupracuje. Vašou úlohou je prísť mi otvoriť dvere a dohodnúť detaily… (osvetlenie, časovanie alebo iné…)

Vašou privilégiou je napríklad aj výber obľúbenej pesničky oslávenkyne, ktorú vám rád zakomponujem do hudobného mixu.

Hudbu, svoj prenosný reproduktor, si prinesiem so sebou. Ten mi len nenápadne položíte na stôl. V zápätí prichádzam v dohodnutom kostýme a hrám scénku podľa vášho výberu.

POLICAJT je nestarnúca klasika. Prídem k vám vyšetriť rušenie nočného kľudu, či nezaplatenú pokutu za rýchlu jazdu. Vystúpenie si môžete objednať aj bez hranej scénky a bez kontaktu s oslávenkyňou. No zo skúseností odporúčam akčnejšiu verziu 🫠

Populárny je aj ČAŠNÍK ALEBO BARMAN. Táto téma je vhodná, ak  máte oslavu v reštaurácií so salónikom a majitelia sú vystúpeniu otvorení.

Existujú však aj rôzne večerné a nočné podniky ako sú vínotéky, snackbary a diskotéky, ktoré…

majú vhodné priestory a sú otvorené takýmto typom vystúpenia. Stačí si u nich vopred zajednať rezerváciu a zadarmo vám priestor poskytnú.

V Bratislave sú to napríklad The Club alebo GreatBarrock

a dobrú zábau a podmienky rezervácie nájdete napríklad v Channels Club

Téma GENTLEMAN je žiadaná ako na rozlúčkach so slobodou, tak aj na narodeninových oslavách. 40, 50, 60 rokov vek nehrá rolu. Tancoval som už aj na takýchto jubileách.

COWBOY sa bude páčiť všetkým milovníkom westernu. Téma je vhodná na chaty, ranče, ale aj na pódia či do obývačky.

VOJAK, ak je vaša kamarátka fanúšička akčných hrdinov, určite ocení, ak jej vyberiete práve túto tému.

DOKTOR sa jej bude páčiť ak má zranené srdiečko a vystúpenie bude mať za úlohu odpútať jej pozornosť od smútku a upriamiť ju na radosť.

PLAVČÍK vďačná téma pre bazénové párty a dámske jazdy.

GENTL STRIP SHOW 

Si môžete pre Váš väčší komfort zvoliť v nasledujúcich úrovniach :

Prvá úroveň Light  je vhodná pre decentné narodeninové oslavy. Na tejto úrovni sa vyzliekam iba do pol pása. V prípade záujmu sa nevyzliekam vôbec a oslávenkyňu vyzvem do tanca ako záhadný neznámy a s kvetmi zablahoželám. Prípadne zatancujem bez kontaktu iba krátku choreografiu a zagratulujem 🤝

Druhá úroveň Normal sa hodí na odvážnejšie narodeninové oslavy, firemné večierky alebo diskotéky, kde býva zmiešané publikum z pánov aj dám. Na tejto úrovni sa vyzliekam len do spodného prádla. Takáto show nikoho nepobúri ale zabaví a verím, že aj motivuje 💪

Tretia úroveň Full sa vyzliekam celý, no decentne ostávam zakrytý uterákom 😈

 

Pre viac info ma kontaktujte

KONTAKT

info@stripterhector.sk

+421 944 100 340