MOJA CESTA

Stripter Hector - Pánsky Striptíz Bratislava

 

Písal sa rok 2012 a v Bratislavskej mestskej časti Petržalka práve dospieval mladý muž ktorý si v živote prešiel rôznymi životnými skúškami. Jedna z tých najťažších ho práve však len čakala a to stať sa džentlmenom. Vráťme sa ešte zopár rokov späť. Vyrastať na predmestí Bratislavy nebolo ľahké.

Kto chcel zapadnúť medzi najsilnejších, musel mať odvahu robiť nebezpečné veci. Vďaka takémuto druhu tréningu chlapec nadobudne síce veľa cenných skúseností do života. No ak nevyváži svoju mužskú energiu s tou ženskou tak mu hrozí že ostane sám a bez skutočných priateľov.

Tento fakt som si uvedomil až neskôr, no akoby hlboko v vnútri som cítil že je na čase premeniť sa z chlapca na chlapa. Od malička som rebeloval proti neprirodzeným autoritám. Je to ten tip ľudí z ktorých srší povýšenecky postoj. A tak som si hľadal prácu pri ľudoch, kde som tento postoj necítil. Vždy ma to ťahalo k dobrodružstvu, slobode a tam, kde som sa mohol rozhodovať sám za seba.

Po krátkom čase som však zistil že 100%ná sloboda v rozhodovaní existuje len vtedy, ak si človek svoje zamestnanie vytvorí sám. Zamyslel som sa nad tým, že čo by ma mohlo baviť, napĺňať a uživiť. Ako prvá myšlienka ma napadla osobný tréner. Nakoľko som mal vždy blízko k cvičeniu, k zdravému životnému štýlu a k pomáhaniu druhým. Túto možnosť som uchopil a stal sa trénerom.

Skúsil som však aj ďalší nápad ako sa stať sám sebe pán, a ten bol stať sa striptérom.

Podstata veci ostala, cvičiť a starať sa o svoje fyzické a mentálne zdravie no s trošku iným zameraním. Bola to pre mňa veľká výzva lebo dovtedy som so ženami mal skúsenosti len s pozície frajera ktorého bolo kritizovať zakázané. Teraz to vnímam tak, že to bol vlastne postoj môjho ega majúceho strach o svoju existenciu. Ono pravdepodobne tušilo že akonáhle pristúpim na výzvu prijať kritiku od ženy, jeho dni sú zrátané 😀 Vďaka silnej túžbe stať sa sám sebe pánom nielen v hmotnom svete ale aj v duchovnom.

Poháňaný silnou ženskou energiou, ktorá tú mužskú dokáže vyvážiť sa stal z chlapca muž. Muž ktorý si už za každým neberie veci osobne. Ktorý sa snaží robiť všetko najlepšie ako vie a pre ktorého je práca nielen zdrojom zárobku, ale aj poslanie. Možno to príde zaujímavé aj vám, lebo mne to tak príde. Že vďaka takejto práci na prvý pohľad jednoduchej, pre niektorých možno morálne poburujúcej, sa človek dokáže rozvíjať a pochopiť veľa.

KONTAKT 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.