Cesta pokojného striptéra

Stripter Hector - Pánsky Striptíz Bratislava

 

Písal sa rok 2012 a v Bratislavskej mestskej časti Petržalka práve dospieval mladý muž, ktorý si v živote prešiel rôznymi životnými skúškami. Jedna z tých najťažších ho práve však len čakala a to stať sa džentlmenom. Vráťme sa ešte zopár rokov späť. Vyrastať na predmestí Bratislavy v tú dobu nebolo ľahké.

Kto chcel zapadnúť medzi najsilnejších, musel mať odvahu robiť nebezpečné veci. Vďaka takémuto druhu tréningu chlapec nadobudne síce veľa cenných skúseností do života, no ak nevyvažujete svoju mužskú energiu s tou ženskou, tak mu hrozí, že ostane sám a bez skutočných priateľov.

Tento fakt som si uvedomil až neskôr, no akoby hlboko v vnútri som cítil, že je na čase premeniť sa z chlapca na chlapa. Od malička som rebeloval proti neprirodzeným autoritám. Je to ten typ ľudí, z ktorých srší povýšenecký postoj. A tak som si hľadal prácu pri ľudoch, kde som ho necítil. Vždy ma to ťahalo k dobrodružstvu, slobode a tam, kde som sa mohol rozhodovať sám za seba.

Po krátkom čase som však zistil, že 100% ná sloboda v rozhodovaní existuje len vtedy, ak si človek svoje zamestnanie vytvorí sám. Zamyslel som sa nad tým, čo by ma mohlo baviť, napĺňať a uživiť. Ako prvá myšlienka m napadla osobný tréner. Keďže som mal vždy blízko k cvičeniu, k zdravému životnému štýlu a k pomáhaniu druhým, túto možnosť som uchopil a stal sa trénerom.

Skúsil som však aj ďalší nápad, ako sa stať sám sebe pánom, a ten bol stať sa striptérom.

Podstata veci ostala, Cvičiť a starať sa o svoje fyzické a mentálne zdravie, no s trošku iným zameraním. Bola to pre mňa veľká výzva, lebo dovtedy som so ženami mal skúsenosti len z pozície frajera, ktorého bolo kritizovať zakázané.

Teraz to vnímam tak, že to bol vlastne postoj môjho ega majúceho strach o svoju existenciu. Ono pravdepodobne tušilo, že akonáhle pristúpim na výzvu prijať kritiku od ženy, jeho dni sú zrátané. Vďaka silnej túžbe stať sa sám sebe pánom nie len v hmotnom svete, ale aj v duchovnom.

Poháňaný silnou ženskou energiou, ktorá tú mužskú dokáže vyvážiť, sa stal z chlapca muž. Muž, ktorý si už zakaždým neberie veci osobne, ktorý sa snaží robiť všetko najlepšie ako vie a pre ktorého je práca nie len zdrojom zárobku, ale aj poslanie.

Možno to príde zaujímavé aj vám, lebo mne to tak príde, že vďaka takejto práci na prvý pohľad jednoduchej, pre niektorých možno morálne poburujúcej, sa človek dokáže rozvíjať a pochopiť veľa.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.